HOLISTICKÁ CELOSTNÍ PÉČE

TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA - LÉČIVÁ VÝŽIVA - ALCHYMIE DECHU - PSYCHOTERAPIE - PSYCHOSOMATIKA - REGRESNÍ TERAPIE - HO'OPONOPONO A RUŠ METODA - EMOČNÍ MEDITACE - AUTOMATICKÁ KRESBA - PSYCHOENERGETICKÁ KINEZIOTERAPIE - HEALTH & LIFESTYLE COACHING

Léčivé metody a postupy od sebe NEJSOU odděleny - na setkání spolu projdeme VŠEMI tématy (výživa, fungování těla, emoce, nastavení mysli, rodinné vztahy, spiritualita, alchymie dechu, relaxační techniky, životní styl) neboť takhle to funguje a dává smysl. Člověk je jeden celek a ne rozdělený systém. 

400 Kč / 30 minut

TERAPIE

Osobní setkání

 • 1
  CELOSTNÍ DIAGNOSTIKA Z PULSU A ROZHOVORU
 • 2
  HARMONIZACE AKUPRESUROU
 • 3
  REGRESNÍ TERAPIE - NALEZENÍ PŘÍČINY PROBLÉMU
 • 4
  POCHOPENÍ A ODSTRANĚNÍ PŘÍČINY
 • 5
  SEPSÁNÍ JÍDELNÍČKU A BYLIN NA MÍRU
 • 6
  UČENÍ ALCHYMIE DECHU
 • 7
  SPIRITUÁLNÍ UČENÍ
 • 8
  OČIŠTĚNÍ A NAPOJENÍ DO INTUICE

120 minut

OBJEDNAT

KONZULTACE JSOU ZALOŽENY NA TĚCHTO TŘECH PILÍŘÍCH

LÉČIVÁ VÝŽIVA

Po důsledné diagnostice obdržíte výživový plán. Bude ale zcela jiný, než na jaký jste zvyklí - nemá žádné nutriční ani kalorické tabulky. Je postaven na léčivých účincích daných potravin, jejich kombinaci a množství.

NASTAVENÍ MYSLI

Každá myšlenka programuje vaše zdraví a psychosomaticky jste schopni přitáhnout si nemoc. Naučím vás koncentrační a myšlenkové techniky, díky kterým budete opět pány svého života, těla i vztahu se sebou.

SPIRITUALITA

Dechovými a meditačními technikami se zklidníte a uvědomíte svoji vlastní podstatu, kdo jste, kam jdete a co potřebujete. Velmi se vnitřně vyrovnáte a pochopíte skutečnou příčinu nemoci potřebnou k uzdravení.

REFERENCE

Při třetí návštěvě nemocnice se srdečními arytmiemi, bušením srdce, krvácením z nosu, bolestmi hlavy a hyperventilací mi byla doporučena návštěva psychologa. Následovala tříměsíční cesta plná panických atak a silných úzkostně-depresivních stavů, které jsem se snažil vyřešit návštěvou snad všech specializovaných doktorů - kardiologem počínaje a neurologem konče. Poté jsem se konečně odhodlal jít k psychologovi, který mi oznámil, že všechny psychoterapie na mě budou neúčinné a byla mi předepsána antidepresiva. K Danovi jsem se dostal náhodou o pár dní později, dodal mi naději a ukázal směr, kterým se pro uzdravení vydat. Viděli jsme se třikrát během jednoho měsíce. Všechny problémy od panických atak po bolesti hlavy jsou již minulostí a antidepresiv jsem se přitom ani nedotkl. Díky Danovi mě v životě opět nic neomezuje.

Jirka, 21 letPANICKÁ PORUCHA

Dobrý den, mé jméno je Tomáš Khůl. Jsem vozíčkář a trpím rakovinou podkoží. Tedy, trpěl jsem. Do konce roku 2016 jsem vedl život jako většina dnešních lidí - špatné stravování, životospráva nic moc, hodně stresu a negativních myšlenek. S Danem jsem se potkal začátkem března a věděl jsem, že se mi změní život. Nastartoval mě na správnou cestu ve stravování i jiný způsob myšlení, vzbudil ve mně nový život. Po běžné prohlídce v nemocnici, která následovala jen několik týdnů od prvního setkání s Danem, bylo ve zprávě, že nemoc ustupuje. Po pár měsících se stalo téměř nemožné - RAKOVINA BYLA PRYČ! V současné době jsem bez obtíží, zákeřná mrška dala ,,sbohem,, a já mám v pořádku veškeré krevní testy. Nikdy bych nevěřil, že správná strava a způsob myšlení mohou člověka tak uzdravit... Děkuji Dane!

Tomáš, 46 letRAKOVINA PODKOŽÍ

DÁRKOVÉ POUKAZY!

 • vyberte si ze 2 grafických návrhů
 • cena je 1.600,- za 1 terapii nebo 5.000,- za 4 terapie
 • platnost je 6 měsíců od zakoupení
 • zaslání online na email
TO CHCI!
Ebook 15+1 zlaté pravidlo k bohatému zdraví

ZDARMA EBOOK 15+1 ZLATÉ PRAVIDLO ZDRAVÍ

Váš email budu zpracovávat za účelem občasného zaslání novinek či pozvánky na setkání. V každém emailu se můžete odhlásit. Seznamte se se zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráním. Najdete je ZDE >>